Obsah

Zrušení akce: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu s Mikulášskou nadílkou

Typ: ostatní
Zrušení akce: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu s Mikulášskou nadílkou 1Slavnostní rozsvícení vánočního stromu s Mikulášskou nadílkou, které se mělo konat dne 5.12.2020 - se ruší z důvodu doporučení vládních opatření ke koronavirové epidemii. Děkujeme za pochopení.

Zábava pro rodiče s dětmi, které se na zdobení těšili, mohou přijít v průběhu dne 5.12.2020 k obecnímu úřadu, na okně budou v krabici nachystány ozdoby, které můžete se svými ratolestmi navěsit na vánoční strom u OÚ. Jen, prosím, omezený počet ozdob, aby se dostalo na všechny.
(Nebo lze ozdobu vyrobit doma s dětmi a také můžete ozdobu pověsit na vánoční strom.)

Můžete se při této příležitosti vyfotit a poslat foto na: obecmrzky@seznam.cz

Těším se na případné fotografie.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu s Mikulášskou nadílkou, které se mělo konat dne 5.12.2020 - se ruší z důvodu doporučení vládních opatření ke koronavirové epidemii. Děkujeme za pochopení.

 

Zábava pro rodiče s dětmi, které se na zdobení těšili, mohou přijít v průběhu dne 5.12.2020 k obecnímu úřadu, na okně budou v krabici nachystány ozdoby, které můžete se svými ratolestmi navěsit na vánoční strom u OÚ. Jen, prosím, omezený počet ozdob, aby se dostalo na všechny.

(Nebo lze ozdobu vyrobit doma s dětmi a také můžete ozdobu pověsit na vánoční strom.)

 

Můžete se při této příležitosti vyfotit a poslat foto na: obecmrzky@seznam.cz

 

Těším se na případné fotografie.

 

Přejí hezký den

Jitka Valachová a Obecní úřad Mrzky


Vytvořeno: 4. 12. 2020
Poslední aktualizace: 4. 12. 2020 07:17
Autor: Jitka Valachová